• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Клематис 'China Purple' (Clematis 'China Purple')

Відео

Клематис 'China Purple' (Clematis 'China Purple')
Модель: 000003335
На складі 165 165 грн.

На складі

Опис. Багаторічник з високими пагонами до 1 м, знизу пагони дерев'янюють. Листя – велике, тричіпересте, шкірясте, світло-зелене, трохи шорстке, до 12 см у діаметрі. Квіти фіолетово-лілові у формі фігурного дзвіночка з жовтими тичинками, які при відкритті пелюсток дуже красиво контрастують. Розмір близько 2-2,5 см.

Вирощування, догляд. Обов'язковою умовою для вирощування є сонячне місце та гарний полив, але заболочення не любить. Якщо посадити рослину в півтінь - вона буде цвісти. Від перегріву грунту може постраждати. Грунт повинен бути пухким, родючим. Потребує обрізки. На початку літа можна проводити формуючу стрижку. Зимостійкий сорт.

Посадка. Проводять навесні, або ранньою осінню в заздалегідь підготовлену ямку приблизно 50*50*50 см. Грунт повинен бути родючим, легким і нейтральним, цим грунтом засипають дно ямки, розправляють на підготовленій «подушці» корінь, притримуючи клематис за наземну частину, кореневу систему, трохи утрамбовують, після чого поливають. При посадці можна трохи заглибити.

Розмножується поділом, живцюванням.

Використання. Для озеленення сонячних ділянок, у клумбах на задньому плані, у бордюрах також можна використовувати як контейнерну рослину.