• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Лохина (Vaccinium corymbosum)

Лохина (Vaccinium corymbosum)
Модель: 000003059
На складі 65 65 грн.

На складі

Ємність:

Vaccinium corymbosum L. культура, що характеризується плодами з відмінними смаковими якостями та високим вмістом вітамінів. Рослина є чагарником, висотою до 3 м. Листя – просте, еліптичне. Квіти – білі або блідо-рожеві, дзвонові, довжиною до 1 см, зібрані в китецевидні суцвіття. Коренева система – добре розгалужена, поверхнева. Плід – ягода синього кольору з сизим нальотом, діаметром близько 2 см

Вирощування, догляд. Росте тільки на торф'яних кислих ґрунтах з pH 4,5-5. Потребує регулярних підживлень з низькою концентрацією елементів живлення. Коріння немає кореневих волосків, поглинання грунтового розчину проходить з допомогою ерикоидной мікоризи. Тому дуже важливо вживати заходів щодо збереження активної мікоризи, зокрема обмежити застосування фунгіцидів. Необхідно забезпечити рівномірний полив протягом вегетаційного періоду, проте рослини можуть переносити невелике підсихання субстрату. Культура зимостійка, не вимагає додаткового укриття на зиму. Під час зростання лохини потребує максимальної кількості сонячного світла.

Посадка. Рослини витягнути з контейнера і перевалити в підготовлені посадкові ями з кислим торфом. Перед посадкою необхідно додати невелику кількість мінерального добрива, що повільно діє. Рослини в контейнерах можна висаджувати з весни до осені.

Розмноження. Живцюванням, поділом куща.

Використання. Завдяки високому вмісту вітамінів і гарному смаку, ягоди використовуються як у свіжому вигляді, так і в різноманітних продуктах переробки. Особливо рекомендуються при авітамінозах.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 200-300 см 
Грунт кислий, бідний
Зимівля 5a-7
Колір квітки білий, блідно-рожевий
Колір листя зелений
Період цвітіння V
Полив рясний
Родина Ericaceae