• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Волошка лучна (Centaurea jacea)

Відео

Волошка лучна (Centaurea jacea)
Модель: 000001584
На складі 45 45 грн.

На складі

Опис. Рослина висока, розлога, з шорсткими пагонами, може бути у висоту більше метра.

Листя просте, загострене, зелене, але від рясного опущення здається сивим. Квіти зібрані у суцвіття, ніжно-фіолетового, лілового кольору. Коренева система стрижнева.

Вирощування, догляд. Рослина зовсім не вибаглива. Найкраще росте на сонячних місцях та півтіні. Може витримувати як посушливі періоди, і застої води. Якість ґрунту також не має особливого значення. Рослину можна обрізати після цвітіння, щоб уникнути самосіву.

Посадка. Дорослу рослину пересаджувати рекомендується у квітні, необхідно бути акуратною і не пошкодити кореневу систему. Стрижневий корінь максимально розправити, засипати почвосмесью, полити.

Розмноження. Насінням.

Використання. У мавританських газонах, для квітучих клумб у природному стилі, дуже красиво виглядають зі злаковими, для посадки фонових масивів.

Цікаві факти. В українському фольклорі багато пісень, легенд міфів, пов'язаних із волошки. Васильки вважалися символом дівочої ніжності, легкості, тому їх вишивали на «сорочках», вплітали у вінки.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 100 см
Зимівля 4-9
Колір квітки фіолетовий
Колір листя сизий
Період цвітіння VI-VIII
Полив помірний
Родина Asteraceae