• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Бегонія в асортименті (Begonia)

Відео

Бегонія в асортименті (Begonia)
Модель: 000003458
На складі 80 80 грн.

На складі

Ємність:

Опис. Листя опушене, крупне на довгих черешках округлої форми з загостреним краєм, зубцями, дуже різноманітні по формі та кольору залежно від сорту. Цей вид бегоній вирощується задля отримання декоративного листя, а отже квіти у них не мають великого декоративного ефекту, їх часто видаляють, щоб забезпечити більшу декоративність за рахунок листя. Рослини краще тримати у недоступному місті для тварин, оскільки для них бегонія токсична.

Умови вирощування. Не любить прямого сонячного проміння. В сильному затінку листя будуть витягуватися. Рослина вологолюбива. Полив регулярний і помірний без заливів і пересушувань. Вибаглива до вологості повітря. Бегонія при недостатній кількості світла може перейти в стан спокою (скинути листя). Рослина може переростати для цього краще проводити обрізку кореневища після чого рослина пустить нове листя, а обрізане можна укорінити.

Посадка. Оскільки рослина не любить заливів і пересушування пересадка в добре дренований грунт (спец грунтосуміш+ перліт). Контейнер краще підбирати широкий і не дуже глибокий. На дно додати дренаж.

Розмноження. Живцюванням.

Використання. Ефектна сама по собі, щоб не відволікати увагу від красивого листя, краще використовувати як солітер. Ідеально для тераріума. Рослина виглядає ефектно кілька років, поступово можна омолоджувати, замінюючи стару рослину укоріненими живцями.