• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Безщитник ніппонський 'Red Beauty' (Athyrium niponicum 'Red Beauty')

Відео

Безщитник ніппонський 'Red Beauty' (Athyrium niponicum 'Red Beauty')
Модель: 000001856
На складі 65 65 грн.

На складі

Опис. Кущ пишний, повільно розростається. Ваїй трикутні, складно пересто-розсіченні. Стебла і прожилки, характерного для цього сорти червоного, бордового або фіолетового кольору. Молоді вайї сріблясто-сірого кольору, старші сіро-зеленого. Різне забарвлення молодого і старого листя заростає щільно, що створює цікавий ефект двох кольоровості, іноді навіть можна подумати що це два різних рослини. В жарку льотну погоду листя видають приємний аромат.

Умови вирощування. Бажаний регулярний полив, особливо в літню пору. Безщитник полюбляє родючий, пухкий, вологоємний ґрунт. Може зростати на сухих ґрунтах, однак потрібен більш частий полив. Рослина відмінно зимує без укриття на всій території України, але в перший рік посадки краще присипати рослину хвойним опадом. Ніжне листя потребує захисту від вітру. Восени або навесні обрізають відмерлі вайї.

Посадка. Не терпить пересихання кореневої системи. Підібравши відповідне місце, додайте в посадкову яму органіку і рясно поливайте. Якщо ви садите папороть в важкі ґрунти додайте значну частину хвої і кори хвойних рослин, це полегшить ґрунт і є його нормальним середовищем для проживання.

Розмноження. Вегетативне, поділом кореневища.

Використання. Прекрасна рослина для застосування в тіньових клумбах, рокаріях і міксбордерах. Особливо виграшно виглядає на тлі рослин з контрастною темно-зеленим листям.

Характеристики рослини
Відношення до світла тень, полутень
Висота 40-50 см
Грунт слабокислий, нейтральний
Декоративність декоративнолистяна
Зимівля 4-8
Колір листя зелений, сизий, бордовий, червоний
Полив помірний
Родина Athyriaceae