• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Безщитник ніппонський 'Metalicum' (Athyrium niponicum 'Metalicum')

Відео

Безщитник ніппонський 'Metalicum' (Athyrium niponicum 'Metalicum')
Модель: 000000404
На складі 55 55 грн.

На складі

Опис. Сорт 'Metalicum' був виведений в Уошфілде (Washfield) і має ще одну, більш популярну в Європі назву «Піктум». Це один з кращих сортів і прекрасний вибір для тіньового саду. Рослина поєднує дві рідкісні характеристики - простоту догляду і дуже яскравий зовнішній вигляд протягом усього року.

Цей різновид папороті утворює аркову розетку з дуже витончених вайї. Листя сріблясто-сіре, майже металеве, з зеленими відблисками. Його колір починає активно проявлятися на 3-4 рік. І молоде і старе листя стабільно тримає забарвлення. Стебла тонкі, кольору бургундського вина. Кущ компактний.

Умови вирощування. Бажаний регулярний полив, особливо в літню пору. Безщитник полюбляє родючий, пухкий, вологоємний ґрунт. Може зростати на сухих ґрунтах, однак потрібен більш частий полив. Рослина відмінно зимує без укриття на всій території України, але в перший рік посадки краще присипати рослину хвойним опадом. Ніжне листя потребує захисту від вітру. Восени або навесні обрізають відмерлі вайї.

Посадка. Не терпить пересихання кореневої системи. Підібравши відповідне місце, додайте в посадкову яму органіку і рясно поливайте. Якщо ви садите папороть в важкі ґрунти додайте значну частину хвої і кори хвойних рослин, це полегшить ґрунт і є його нормальним середовищем для проживання.

Розмноження. Вегетативне, поділом кореневища.

Використання. Прекрасно підходить як для озеленення струмків і рокаріїв так і для тіньових бордюрів і клумб, буде виглядати в масовій посадці і в одиночній, як акцент. Йому буде місце і в природному саду, так і в класичному.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 30-60 см
Грунт родючий, слабокислий, нейтральний
Декоративність декоративнолистяна
Зимівля 4-8
Колір листя елений, сизий, бордовий, сріблястий
Полив помірний
Родина Athyriaceae