• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Айстра степова 'Veilchenkönigin' (Aster amellus 'Veilchenkönigin')

Айстра степова 'Veilchenkönigin' (Aster amellus 'Veilchenkönigin')
Модель: 000001918
Нет в наличии 45 45 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Назва сорту 'Veilchenkönigin' перекладається як фіолетова королева, що дуже справедливо, оскільки мало знайдеться рослин з насичено-фіолетовим кольором.

Опис: Рослина має форму напівкулі висотою близько 50-60 см і 40- 50 см в діаметрі. Листя зелене, з легким опушенням, яйцевидне, цілокрайне, сидяче. Квіти зібрані в щитковидні суцвіття, темно-фіолетового кольору, діаметром близько 5 см, цвітіння дуже рясне і досить тривале. Кореневище горизонтальне, коротке.

Вирощування та догляд. Прекрасно почуває себе на сонячних ділянках. Віддає перевагу добре дренованим, піщаним і навіть гравійним, нейтральним або слаболужним ґрунтам. Любить сухі місця, без перезволоження. Можна садити в клумби без регулярного поливу. Бажано обрізати відцвілі суцвіття щоб уникнути самосіву.

Посадка. Для рослин з відкритою кореневою системою рекомендована весняна посадка, оскільки осіння може привести до рідкісного цвітіння або рослина не буде квітнути взгалі. Висадку з контейнерів в жарку погоду не бажано проводити.

Розмноження. Вегетативне (поділом куща) і насіннєве.

Використання. Використовують для посадки в рокарії і альпінарії, на клумби, в бордюрах. Красиво виглядають з крокосміями, гейхерами.

Характеристики рослини
Висота 50-60 см
Грунт нейтральний
Декоративність декоративноквітуча
Зимівля 308
Колір квітки фіолетовий
Колір листя зелений
Освітлення сонце
Період цвітіння VII-IX
Полив рідкий
Родина Asteraceae